Ubytování v Temešváru

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Temešváru. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Temešváru, kde najdeme města Giroc, Covaci, Bazoşu Nou, Pădureni a Izvin.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Exit Routine Hostel StarStar

Foto: Exit Routine Hostel
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
91 %

Hostel Exit Routine se nachází v klidné části města, pouhých 450 metrů od Právnické fakulty a kampusu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Hostel Exit Routine poskytuje ubytování se 2 koupelnami a sdílenou kuchyní.


2. Timisoara Central Hostel StarStar

Foto: Timisoara Central Hostel
Pokojů: 16
Hodnocení hostů
88 %

Timisoara Central Hostel se nachází v historické budově v centru města, mezi náměstím Victoria a náměstím svobody, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Pokoje mají parketové podlahy a barevné dekorace.


3. Hostel Cornel StarStar

Foto: Hostel Cornel
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
90 %

Hostel Cornel offers accommodation in a historic restored building in the heart of Timişoara, just 150 metres from Unirea Square. Free WiFi is provided throughout the hostel.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: